Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
05.06.2017 06:10 | rd. | 1 komentarz

Pomóż ustalić, kto ukradł portfel naszego Czytelnika. Zobacz film z monitoringu

Jeden z mieszkańców Elbląga pozostawił portfel na stoliku jednej z elbląskich restauracji. Kiedy zorientował się, że nie ma go przy sobie wrócił do lokalu. Niestety zguby już nie było. Jednak z pomocą przyszedł monitoring.

Materiał wideo:

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Nasz Czytelnik apeluje więc do „znalazcy” portfela, aby oddał zgubę. Jeśli nie, to wówczas zgłosi sprawę na policję wraz z filmem z monitoringu.

- 3 czerwca około godz. 14:40 zostawiłem bez opieki portfel na stoliku w restauracji Kalinka przy ul Jaszczurczego w Elblągu. Udało mi się zdobyć film z monitoringu pobliskiego sklepu, który pokazuje osobę, która zabrała ten portfel. Były tam ważne dla mnie dokumenty i troszkę gotówki. Chciałbym zamieścić ten film, żeby ustalić tożsamość sprawcy, a może sam fakt obejrzenia tego filmu przez złodzieja skłoni go do oddania portfela? Sprawy nie zgłaszałem jeszcze na policję. Jeśli odzyskam połowę gotówki i komplet dokumentów sprawy zgłaszać nie będę – pisze nasz Czytelnik.

Elblążanin prosi wszystkie osoby, które rozpoznają złodzieja o kontakt z nim poprzez adres mailowy: blazejelblag@tlen.pl.

Widzisz coś niepokojącego? Coś Cię denerwuje, drażni, masz jakiś problem? Pisz do nas na adres: faktyredakcja@gmail.com.  Każdemu gwarantujemy anonimowość!TOP FAKTY