Zaloguj się | Rejestracja

środa, 28 czerwca 2017

imieniny: Ireneusza, Leona, Benigny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
23.11.2013 00:22 | opr. en | 271 komentarzy

Po porodzie opublikowali wzruszające chwile z umierającym dzieckiem, a facebook usunął ich konto... Wzruszająca do łez historia...

Trzecie dziecko było w drodze i będzie to chłopiec - usłyszeli młodzi Heather i Patrick Walker. Historia wzięła nieoczekiwany obrót, gdy część badań w 16 tygodniu ciąży wskazało, że ich dziecko cierpi na wrodzoną wadę tzw. bezmózgowie, które sprawia, że dziecko w kilka godzin po porodzie umiera.

Materiał wideo:

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Ich synek żył 8 godzin i odszedł. Para niezwykłymi chwilami szczęścia podzieliła się na facebook'u. Najpierw usunięto ich zdjęcia, a później facebook zablokował ich konto.

Rodzina miała mało czasu, aby pogodzić się z myślą, że dzień narodzin ich ukochanego synka, będzie też dniem, w którym na zawsze go pożegnają. Chcieli uwiecznić tych kilka wyjątkowych chwil ze swoim ukochanym synkiem i z pomocą przyszedł profesjonalny fotograf, który uczestniczył w narodzinach dziecka i nagrywał filmy oraz uwiecznił ten dzień na zdjęciach.

Dziecko urodziło się w Memphis w stanie Tennessee. Chłopcu nadano imię Grayson James Walker i żył tylko osiem godzin po urodzeniu. Mały cierpiał na wrodzoną wadę, która nie pozwoliła mu przeżyć. Rodzice maluszka byli przy nim bez przerwy od urodzenia do śmierci. Pełen czułości, wyjątkowo wzruszający film dowodzi ich ogromnej miłości do maleństwa. Całowali, przytulali, zdążyli nawet pierwszy raz chłopczyka wykąpać. Odszedł w ich objęciach.

Cała historia jest wyjątkowo wzruszająca i odzwierciedla wieczną miłość rodziców do dziecka, więc trudno jest zrozumieć, dlaczego gdy matka chłopca przesłała zdjęcia na swojego facebooka, konto Heather zostało ocenzurowane. Chcieli jedynie podzielić się wyjątkowym szczęściem, które trwało jedynie kilka godzin. Najpierw facebook ich album ze zdjęciami usunął bez ostrzeżenia i wyjaśnień, a następnie konto na portalu społecznościowym zostało zamknięte. Kobieta wyjaśnia:

"Konto na facebook'u zostało usunięte ze względu na zawartość. Pozwalają ludziom zakładać konta, na które dodawane są prawie nagie zdjęcia, publikowane są przekleństwa i inne rzeczy, ale nie wolno mi podzielić się wyjątkowym obrazem pięknego, maleńkiego Bożego stworzenia."

Warto zobaczyć ten wzruszający film.
TOP FAKTY