Zaloguj się | Rejestracja

środa, 28 czerwca 2017

imieniny: Ireneusza, Leona, Benigny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
15.03.2013 12:06 | UM | 7 komentarzy

Elbląg za pół ceny!

20 i 21 kwietnia, za sprawą akcji „Elbląg za pół ceny”, elbląskie lokale gastronomiczne, punkty usługowe i instytucje będą oblegane przez klientów. To już czwarta edycja akcji promocyjnej, która ściąga rzesze mieszkańców i turystów do lokali gastronomicznych, usługowych, a także instytucji kultury. Do tej pory zgłosiło się ponad 25 jednostek, ale organizatorzy w dalszym ciągu czekają na kolejne zgłoszenia.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Koordynatorem akcji jest Departament Komunikacji Społecznej. Wszystkie placówki biorące udział w przedsięwzięciu, wraz z proponowaną ofertą, umieszczane są na stronie www.elblag.eu/elblagzapolceny. Zaplanowana jest także szeroka kampania promocyjna na terenie miasta i okolic, a lokale biorące udział w akcji oznaczone będą specjalnymi plakatami.

W tym roku o przedsięwzięciu „Elbląga za pół ceny” dowiedzą się także mieszkańcy Obwodu Kaliningradzkiego. Przygotowujemy reklamę, która ukaże się na jednym z lokalnych portali w Kaliningradzie. Będziemy też informować o tym wydarzeniu podczas zbliżających się targów turystycznych JANTUR w Kaliningradzie. Chcemy, aby nasi rosyjscy sąsiedzi mogli skorzystać z atrakcji cenowych, a co najważniejsze poznać w ten sposób ofertę usługową Elbląga – mówi Marzena Maj z Departamentu Komunikacji Społecznej

Pomysłodawcą „Elbląg za pół ceny” jest radny Marek Kucharczyk, który w każdej edycji nie tylko wspiera organizatorów, ale także sam korzysta z wyjątkowo atrakcyjnych ofert.

Cieszę się bardzo, że Elbląg za pół ceny stał się wydarzeniem tak popularnym. Elblążanie po raz kolejny odwiedzą restauracje, kawiarnie, kina itd. Mam nadzieję, że będzie to doskonała okazja do miłych spotkań w gronie znajomych – mówi radny Kucharczyk.
TOP FAKTY