Zaloguj się Rejestracja

RSS

Poniedziałek, 21 kwietnia 2014

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

Na widok radiowozu wyrzucił słoik z marihuana

11.03.2013 15:21 36 komentarzy 1 574 odsłona mł. asp. Krzysztof Nowacki

Policjanci patrolujący okolice ogrodów działkowych przy ul. Okrężnej zauważyli zaparkowanego vw passata, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Na widok nadjeżdżającego radiowozu jeden z nich wyrzucił z auta słoik z zawartością suszu. Naczynie wpadło pod samochód. Po sprawdzeniu zawartości okazało się, że susz to marihuana. 27-letni mężczyzna odpowie teraz za posiadanie narkotyku. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na widok radiowozu wyrzucił słoik z marihuana
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Zdarzenie miało miejsce  w nocy z 8 na 9 marca tego roku. Zaparkowany na ul. Okrężnej w pobliżu ogrodów działkowych vw passat, zwrócił uwagę policjantów, którzy patrolowali ten teren. Gdy zbliżyli się, aby wylegitymować siedzących w nim mężczyzn, jeden z nich wyrzucił z auta słoik. Naczynie, w którym znajdował się roślinny susz wpadło pod samochód. Chwilę później okazało się, że była w nim marihuana. Potwierdziło to badanie narkotestem. Do posiadania narkotyku przyznał się 27-letni Mateusz B. Jak powiedział policjantom wyrzucił słoik, ponieważ myślał, że w ten sposób uniknie odpowiedzialności. Tak się jednak nie stało. W słoiku znajdowały się nieco ponad 4 gramy środka odurzającego. Mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyku i odpowie za to przed sądem. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0