Zaloguj się | Rejestracja

środa, 28 czerwca 2017

imieniny: Ireneusza, Leona, Benigny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
06.01.2017 20:00 | as. | 8 komentarzy

Policyjny pościg za samochodem i strzały. Sensacyjna akcja pod Jegłownikiem

Do scen, niczym z filmu sensacyjnego, doszło dziś po godz. 18.00 niedaleko Jegłownika. Tam policjanci próbowali zatrzymać do kontroli osobowe mitsubishi. Kierowca zdecydował się jednak na ucieczkę. Niedaleko Zwierzna padły strzały.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Jak udało nam się ustalić, dziś około godz. 18.30 patrol policji próbował zatrzymać do kontroli drogowej osobowe mitsubishi. Kierowca jednak nie zatrzymał się i zaczął uciekać. Policjanci podjęli pościg.

W miejscowości Zwierzno kierowca mitsubishi stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi. Kiedy jednak policjanci chcieli podejść do auta, aby zatrzymać kierowcę i pasażera, kierujący mitsubishi 19-latek ruszył do tyłu i próbował przejechać policjanta. Wtedy padły ostrzegawcze strzały. Kierowca i pasażer wówczas zrezygnowali z dalszej ucieczki.

– 19-letni Gracjan Z. został zatrzymany, podobnie jak jego pasażer. Kierowca prawdopodobnie zdecydował się na ucieczkę, ponieważ nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów – mówi nam Jakub Sawicki z Komendy Miejskiej Policji w Elbląg.

Na razie nie wiadomo, czy kierowca i pasażer mitsubishi byli pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator.
TOP FAKTY